Novinky

Objednávky

Vážení zákazníci, zboží lze objednat již pouze na webových stránkách  http://magicwrap.cz Děkujeme.. ..
Čtěte více

Vloženo: 14.05.2019

Dovolená

Vážení zákazníci, omlouváme se, ale od 10.7. do 28.7. 2018 nebudeme expedovat zboží z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení .. ..
Čtěte více

Vloženo: 26.05.2018

Distributoři

Pokud máte zájem vyzkoušet naše produkty vzácného instantního bahna z mrtvého moře, či stát se distributorem kontaktujte nás nebo vám rádi poskytnou informace naši obchodní zástupci, kteří jsou k dispozici po celé české republice. Veškeré kontakty naleznete také na webových stránkách www.deadseaclay.cz Všechny nové obchodní zástupce vítáme v naš ..
Čtěte více

Vloženo: 12.07.2015

Nebezpečný zábal Body Wrap?

Že jste se setkali pouze s kladným hodnocením a úžasnými recenzemi na hubnutí pomocí amerických zábalů Body Wrap? Body Wrap z anglického překladu tělový zábal vznikl v USA a zaznamenává ohromnou popularitu již více než 30 let. Je oblíben po celém světě a je používán i lékaři a odborníky. Ovšem málo kdo ví, že může být neodborně provedené ošetřen ..
Čtěte více

Vloženo: 14.06.2015

Interview pro TV Mozaika

Mrkněte se na naše nové video z interview pro TV Mozaika:   ..
Čtěte více

Vloženo: 30.03.2015

COSMOPROF BOLOGNA

Cosmoprof je jedním z nejvýznamnějších veletrhů zaměřených na kosmetiku a produkty péče o vlasy a o tělo. Veletrh Cosmoprof proběhl opět tento rok 20.- 23. března v Bologni. Nomenklatura veletrhu: • kosmetika • dekorativní kosmetika • parfémy • přírodní kosmetika • péče o vlasy • pedikúra • manikúra • make-up • solární kosmetika • literatura •&n ..
Čtěte více

Vloženo: 28.03.2015

Napsali o nás

CO NÁS ZAUJALO Horké novinky Health & Beauty Hubnoucí zábal od Dead Sea Clay.. ..
Čtěte více

Vloženo: 18.03.2015

Causa Subita

Napsali o nás.. CAUSA SUBITA je odborný časopis pro lékaře v 1. linii vycházející od ledna 1998. Jako měsíčník vychází od ledna 1999. Vydavatelem je společnost International Medical Publicatins, s.r.o. Časopis předkládá přehledné články s praktickými závěry a doporučeními, farmakologické přehledy, terapeutické guidelines, kazuistiky, monitoring ..
Čtěte více

Vloženo: 16.03.2015

Dotazy ohledně veletrhu

Vážení registrovaní zákazníci a obchodní partneři, reagujeme na Vaše četné dotazy ohledně prodeje na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA a možné veletržní slevy. Tentokrát jsme veletrh pojali pouze prezentačně a nikoliv prodejně, proto zboží nelze na veletrhu zakoupit. Přijměte od nás jako malou pozornost slevu na veškeré zboží, při elektronické ..
Čtěte více

Vloženo: 11.03.2015

Celulitida a jak s ní zatočit..

Více než 89% žen je postiženo celulitidou. Celulitida je zpočátku nepěkný estetický problém. POZOR! Ovšem „neléčená“ celulitida může postupně přerůst ve zdravotní problémy, jako jsou křečové žíly, bércové vředy a cévní a lymfatická neprůchodnost dolních končetin. Je proto třeba s celulitidou začít bojovat co nejdříve, už v raných stádi ..
Čtěte více

Vloženo: 09.03.2015

Soutěž s magazínem Health & Beauty

NOVÉ HEALTH & BEAUTY JIŽ BRZY! Health & Beauty je odborný časopis zaměřený na profesionální péče: estetika, novinky kosmetika, anti-age, zdraví a spa... Nové jarní vydání časopisu Health & Beauty bude již brzy na stáncích. Zakoupit jej můžete za cenu 49,- Kč ve vybraných trafikách po celé České republice. Těšit se můžete také na s ..
Čtěte více

Vloženo: 06.03.2015

Soutěžte s námi o luxusní ceny!

Vyhlašujeme velkou jarní soutěž.. Nenechte si ujít hodnotné ceny a pojďte si s námi zasoutěžit.. Hrajeme o ceny za 18 000,- Kč - spotřební materiál Magic Wrap, kosmetické přístroje proti vráskám, balíčky kosmetické péče na pleť a tělo s transdermálním mořským kolagenem, luxusní Uv sady lakování a doplňky stravy pro krásný vzhled a štíhlou pos ..
Čtěte více

Vloženo: 19.02.2015

Proč zásaditě ke zdraví?

Překyselení organismu je jedna z nejnebezpečnějších civilizačních chorob. Naše tělo se překyselení snaží neutralizovat odebráním zásaditých látek z vaziva, cév, kostí. Úbytek minerálů z těla však následně vede k vážným nemocem: infarktu, mozkové příhodě či osteoporóze, revmatismu, dně, artritidě, ledvinovým kamenům, rakovině, cukrovce, vysokému kre ..
Čtěte více

Vloženo: 01.02.2015

Tip jak ztratit nadbytečné cm po vánocích

Nyní po vánocích ztratit centimetry, které nám přibyly navíc, není snadné, ale není to ani žádná velká věda. Se správnými tipy na hubnutí byste mohli být překvapeni tím, jak rychle je možné získat zpět štíhlou linii. Nepodceňujte tedy naše rady a z chutí do toho… 1 – Všichni jsme slyšeli, že bychom měli pít alespoň 2,5 l vody denně. Prav ..
Čtěte více

Vloženo: 17.01.2015

Pozvánka na veletrh

Srdečně Vás zveme na veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA, který se koná 13.- 14. 3. 2015 v Praze Letňany. Navštivte náš stánek a přijďte si zdarma vyzkoušet Dead Sea Clay - čerstvou bahení masku.. ..
Čtěte více

Vloženo: 14.01.2015

V novém roce

Příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí v novém roce Vám všem přeje MEDI BEAUTY s.r.o.   ..
Čtěte více

Vloženo: 21.12.2014

Bahenní koupele

Minerální bahenní koupel Minerální bahno z Mrtvého moře tvoří nerostné usazeniny s vysokým obsahem magnézia, vápníku a draslíku. Lázeňské koupele patří mezi nejstarší metody léčení. Počátky můžeme nalézt ve starém Babylonu, Persii, Egyptě, Indii a Tibetu. Ve svém důsledku tyto koupele působí komplexně na zdraví člověka. Minerální koupel z b ..
Čtěte více

Vloženo: 17.11.2014

Bahenní zábaly

Celkový teplý bahenní zábal Unikátní lázeňská formující a detoxikační procedůra, která opravdu funguje a je nejoblíbenější mezi ženami trpícími celulitidou.Teplý bahenní zábal z bahna Mrtvého moře výborně regeneruje a doporučujeme jej pro zmírnění bolestí při revmatismu a artritidě, napomáhá hojení pooperačních stavů, ran a jizev. Výrazné účinky ..
Čtěte více

Vloženo: 17.11.2014

Podívejte se na rozdíl

Nekupujte zajíce v pytli! Čtěte složení výrobků na obalech. Rozdíl v kvalitě našeho jílu, ve srovnání s běžně dostupným je jasně vidět!! Pro informace uvádíme přesné složení obou výrobků na obrázku: Na levém obrázku vidíme běžně používaný jíl v lázních renomované značky, nedostatečně zpracovaný, který obsahuje škodlivé konzervační látky (p ..
Čtěte více

Vloženo: 07.11.2014

Pracovní nabídka

REPREZENTANT DISTRIBUCE Požadovaný profil: ŽL Zkušenosti na obdobné pozici přínosem Výborné vyjednávací a obchodní schopnosti Flexibilita, vysoké pracovní nasazení, zodpovědný přístup Nástup ihned Práce v regionu: přijmeme pracovníky do všech regionů Pracovní náplň: Kontakt s lékárnami, lékaři, wellnes, hotely, ..
Čtěte více

Vloženo: 06.11.2014
MEDI BEAUTY s.r.o. © 2014